Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Michałowice
02.10.2019 12:43

zgłoszenia do wyróżnienia "WOLONTARIUSZ ROKU"

10

Rozpoczynamy nabór zgłoszen do honorowego wyróżnienia przyznawanego przez Wójta Gminy Michałowice "Wolontariusz Roku". Zgłoszenia mogą składać podmioty[nbsp] działające na terenie naszej gminy i[nbsp] korzystające ze wsparcia wolontariuszy, jak również osoby fizyczne korzystające z pomocy wolontariuszy.[nbsp] Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października 2019.

Rozpoczynamy nabór zgłoszen do honorowego wyróżnienia przyznawanego przez Wójta Gminy Michałowice "Wolontariusz Roku". Zgłoszenia mogą składać podmioty działające na terenie naszej gminy i korzystające ze wsparcia wolontariuszy, jak również osoby fizyczne korzystające z pomocy wolontariuszy. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października 2019.Wyróżnienia są przyznawane zgodnie z przyjętym "regulaminem przyznawania tytułu "Wolontariusz Roku" na podstawie formulaerza zgłoszenia do tytułu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do wypełnienia i przesłania zgłoszenia.

Regulamin przyznawania tytułu "Wolontariusz Roku"

formularz zgłoszenia