Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Michałowice
18.10.2019 08:20

Klub Świetliki w Energylandii

7

W dniu 12.10.2019r. uczestnicy[nbsp] „Klubu Świetliki” wraz z rodzicami wzięli udział w jednodniowej wycieczce do największego parku rozrywki w Polsce tj. Energylandii. Wyjazd został zrealziowany w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W dniu 12.10.2019r. uczestnicy „Klubu Świetliki” wraz z rodzicami w ramch projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego wzięli udział w jednodniowej wycieczce do największego parku rozrywki w Polsce tj. Energylandii.

Już przed świtem zebraliśmy się i uśmiechem na twarzy wyruszyliśmy w drogę. Podróż pomimo, że długa minęła szybko. Na miejsce dotarliśmy w doskonałych humorach. Każdy z uczestników wycieczki otrzymał bilet na wszystkie atrakcje dostępne w parku rozrywki. Po 10 rano zaczęła się zabawa, która trwała nieprzerwalnie do godz. 18.00. Największym powodzeniem zarówno wśród rodziców jak i dzieci cieszyły się fantastyczne i mega szybkie roll coastery. Niektóre z roll coasterów zapewniły nam emocje związane z pływaniem po rzekach czy pod wodospadami. Nie martwiliśmy się, że zmoczymy się i potem będziemy chodzić mokrzy do końca dnia gdyż przy wodnych atrakcjach zamontowane są ogromne suszarki, do których wchodziliśmy i wychodziliśmy po chwili suchutcy ! Bawiliśmy się świetnie, zarówno nastrój wszystkich uczestników jak i pogoda dopisały. Po bardzo intensywnym dniu zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do domu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne atrakcje.

autor: Katarzyna Wróblewska -wychowawca

/files/pictures/2019/energylandia1.jpg

uczestnicy wyjazdu przed wejściem do Parku Rozrywki

/files/pictures/2019/energylandia2.jpg/files/pictures/2019/enrgylandia3.jpg

atrakcje parku

/files/pictures/2019/POZIOM RPO+FLAGA RP+MAZOWSZE+EFS.jpg